Ankara Falke Servisi

Türkiye’de ısıtma soğutma servis hizmetleri kapsamında Falke çağrı merkezimizin yönetimi büyük bir önem arzetmektedir.Teknik servisimizin ayrılmaz bir parçası olan Falke müşteri hizmetleri diğer teknik servislerin yanında öncelikli olarak merkez Falke servisinin seçilmesinde önemli faktörlerden biridir.

Merkez Falke servisi çağrı merkezi insan gücü ve teknolojinin birbirine entegre olduğu bir birimdir.Müşteri memnuniyeti adına ve kısa sürede arıza çözümleri üretmek için sunduğumuz tüm Falke servis hizmetlerinin odak noktası çağrı merkezimizdir.

Falke servisi çağrı merkezimizde hem müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır. Müşterilerimizin aldığı Falke servis giderlerini kontrol altında tutarak Falke kullanıcısı için etkili ve ekonomik arıza çözümleri sunabilmekteyiz.

Merkez Falke servisi tüm Ankara ili genelinde Falke bakım onarım hizmetleri veirlmektedir. En uzak nokta için 2 saat olarak belirlemesi çok hızlı bir şekilde Falke kullanıcısının cihazında bulunan arızaları çözmesinin arkasındaki temel unsur etkin çağrı merkezi yönetimimizdir.

0312 446 47 06 telefon numarasını aradığınızda size cevap veren bilgili ve deneyimli Falke servisi personeli arıza kaydını almaktadır. Arıza giderilmesi ve onarım sonrası destek hizmetlerinin tamamına ait bir süreci eksiksiz ve hatasız olarak yönetebilmektedir.

Falke çağrı merkezimizin temel dinamikleri nelerdir?

Bir Falke kullanıcısı çağrı merkezine arıza bildirimini iletebilirsiniz. Arıza sorununun en kısa zamanda çözülmesi temel amaçtır.Müşteriyi saatlerce veya günlerce bekletmeden sorunun çözümü için seferberiz. Merkez Falke servisi, sunduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerinde Falke müşterisinin saatler ve günler sürebilen servis bekleme sürelerini ortadan kaldırmaktadır. Daha hızlı, daha güvenli, çağdaş ve ekonomik arıza çözümleri üretebilmek için sürekli olarak Falke çağrı merkezini geliştirmektedir.

Falke Telefon Destek:

Cihazda bulunan arıza için telefon desteği, kendi başına çözme yardımı; Falke servisi çağrı merkezi sadece Falke müşterilerinin cihazlarına ait arızaların çözümünde servis çağırmak için değildir. Aynı zamanda Falke kullanıcılarına cihazlarında yaşadıkları sorunları engelleme ve cihaz kullanım bilgilerini aktarma görevini üstlenmiş bulunmaktadır.

Falke Arıza Tespiti: Telefon desteği ile çözülemeyen Falke arızaları için, müşteriden alınan arıza belirti ve bulguları ile arızanın oluşum sebebi ile ilgili tespitleri ortaya koyarak harekete geçmek

Falke Arıza Çözüm: Arıza tespiti sonucunda onarım bilgileri ve değişecek Falke yedek parçalar hakkında bilgi aktarmak.

Falke arıza çözüm fiyat İlişkisi: Arıza tespiti sonucunda onarım bilgileri ve değişecek Falke yedek parçalar hakkında bilgi aktarmak. Falke cihazlarda (Kombi, klima, hidrofor vs) bulunan arızanın giderilmesi hususunda ve Falke servis ücretleri hakkında açık ve net bilgiler ile müşterinin aydınlatılması.. Sonradan hesapta olmayan ücret ve kötü süprizlerin önlenmesi.

Falke Zaman: Müşteri adres ve bilgilerinin eksiksiz alınarak,onarım için mobil Falke aracının yönlendirilmesi ve kısa sürede müşteri adresine ulaşım..

Falke Sonuç: Bakım ve onarım hizmeti verilen müşteri aranılarak onarımı tamamlanan baymak kombi, klima hakkında çalışma bilgisinin ve normal sonuçlarının kontrol edilmesi.

Acil Falke Servisi: 7 gün 24 saat servis anlayışı istanbul ilçelerinin tümü için geçerlidir. Resmi ve dini bayram günleri dahil olmak üzere mesai saatleri içinde veya dışında her zaman hazır durumdadır. Falke kombinizde acil olarak çözülmesi gereken ve beklemeye tahammülünüz olmadığı zamanlarda kombiniz için acil onarım talebiniz 0312 446 47 06 çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Çağrı merkezimiz Falke kullanıcıları için sürekli ve devamlı olarak en yüksek kalite ve standartlarda çözüm üretmektedir.

Falke çağrı merkezine ileteceğiniz arıza bildirimlerinde Ankara ilinde en uzak mesafe için bekleme süreniz sadece iki saat ile sınırlıdır. Günlerce beklemeden servis hizmeti alabilmek ve onarım için randevu verilen tarih ve saat’te arızanın sorunsuzca çözülebilmesi için merkez Falke çağrı merkezi 0312 446 47 06 hizmetinizdedir. Bekletmeyen Falke servisi.