Türkiye’de ısıtma soğutma servis hizmetleri kapsamında Dolcevita çağrı merkezimizin yönetimi büyük bir önem arzetmektedir.Teknik servisimizin ayrılmaz bir parçası olan Dolcevita müşteri hizmetleri diğer teknik servislerin yanında öncelikli olarak merkez Dolcevita servisinin seçilmesinde önemli faktörlerden biridir.

Merkez Dolcevita servisi çağrı merkezi insan gücü ve teknolojinin birbirine entegre olduğu bir birimdir.Müşteri memnuniyeti adına ve kısa sürede arıza çözümleri üretmek için sunduğumuz tüm Dolcevita servis hizmetlerinin odak noktası çağrı merkezimizdir.

Dolcevita servisi çağrı merkezimizde hem müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır. Müşterilerimizin aldığı Dolcevita servis giderlerini kontrol altında tutarak Dolcevita kullanıcısı için etkili ve ekonomik arıza çözümleri sunabilmekteyiz.

Merkez Dolcevita servisi tüm Ankara ili genelinde Dolcevita bakım onarım hizmetleri veirlmektedir. En uzak nokta için 2 saat olarak belirlemesi çok hızlı bir şekilde Dolcevita kullanıcısının cihazında bulunan arızaları çözmesinin arkasındaki temel unsur etkin çağrı merkezi yönetimimizdir.

0312 446 47 06 telefon numarasını aradığınızda size cevap veren bilgili ve deneyimli Dolcevita servisi personeli arıza kaydını almaktadır. Arıza giderilmesi ve onarım sonrası destek hizmetlerinin tamamına ait bir süreci eksiksiz ve hatasız olarak yönetebilmektedir.

Dolcevita çağrı merkezimizin temel dinamikleri nelerdir?

Bir Dolcevita kullanıcısı çağrı merkezine arıza bildirimini iletebilirsiniz. Arıza sorununun en kısa zamanda çözülmesi temel amaçtır.Müşteriyi saatlerce veya günlerce bekletmeden sorunun çözümü için seferberiz. Merkez Dolcevita servisi, sunduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerinde Dolcevita müşterisinin saatler ve günler sürebilen servis bekleme sürelerini ortadan kaldırmaktadır. Daha hızlı, daha güvenli, çağdaş ve ekonomik arıza çözümleri üretebilmek için sürekli olarak Dolcevita çağrı merkezini geliştirmektedir.

Dolcevita Telefon Destek:

Cihazda bulunan arıza için telefon desteği, kendi başına çözme yardımı; Dolcevita servisi çağrı merkezi sadece Dolcevita müşterilerinin cihazlarına ait arızaların çözümünde servis çağırmak için değildir. Aynı zamanda Dolcevita kullanıcılarına cihazlarında yaşadıkları sorunları engelleme ve cihaz kullanım bilgilerini aktarma görevini üstlenmiş bulunmaktadır.

Dolcevita Arıza Tespiti: Telefon desteği ile çözülemeyen Dolcevita arızaları için, müşteriden alınan arıza belirti ve bulguları ile arızanın oluşum sebebi ile ilgili tespitleri ortaya koyarak harekete geçmek

Dolcevita Arıza Çözüm: Arıza tespiti sonucunda onarım bilgileri ve değişecek Dolcevita yedek parçalar hakkında bilgi aktarmak.

Dolcevita arıza çözüm fiyat İlişkisi: Arıza tespiti sonucunda onarım bilgileri ve değişecek Dolcevita yedek parçalar hakkında bilgi aktarmak. Dolcevita cihazlarda (Kombi, klima, hidrofor vs) bulunan arızanın giderilmesi hususunda ve Dolcevita servis ücretleri hakkında açık ve net bilgiler ile müşterinin aydınlatılması.. Sonradan hesapta olmayan ücret ve kötü süprizlerin önlenmesi.

Dolcevita Zaman: Müşteri adres ve bilgilerinin eksiksiz alınarak,onarım için mobil Dolcevita aracının yönlendirilmesi ve kısa sürede müşteri adresine ulaşım..

Dolcevita Sonuç: Bakım ve onarım hizmeti verilen müşteri aranılarak onarımı tamamlanan baymak kombi, klima hakkında çalışma bilgisinin ve normal sonuçlarının kontrol edilmesi.

Acil Dolcevita Servisi: 7 gün 24 saat servis anlayışı istanbul ilçelerinin tümü için geçerlidir. Resmi ve dini bayram günleri dahil olmak üzere mesai saatleri içinde veya dışında her zaman hazır durumdadır. Dolcevita kombinizde acil olarak çözülmesi gereken ve beklemeye tahammülünüz olmadığı zamanlarda kombiniz için acil onarım talebiniz 0312 446 47 06 çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Çağrı merkezimiz Dolcevita kullanıcıları için sürekli ve devamlı olarak en yüksek kalite ve standartlarda çözüm üretmektedir.

Dolcevita çağrı merkezine ileteceğiniz arıza bildirimlerinde Ankara ilinde en uzak mesafe için bekleme süreniz sadece iki saat ile sınırlıdır. Günlerce beklemeden servis hizmeti alabilmek ve onarım için randevu verilen tarih ve saat’te arızanın sorunsuzca çözülebilmesi için merkez Dolcevita çağrı merkezi 0312 446 47 06 hizmetinizdedir. Bekletmeyen Dolcevita servisi.

Ankara Dolcevita Servisi hizmetinizdedir.

Keçiören Dolcevita Servisi