Lynx Kombi Servisi

Ankara Lynx Kombi Servisi

Türkiye’de ısıtma soğutma servis hizmetleri kapsamında Lynx çağrı merkezimizin yönetimi büyük bir önem arzetmektedir.Teknik servisimizin ayrılmaz bir parçası olan Lynx müşteri hizmetleri diğer teknik servislerin yanında öncelikli olarak merkez Falke servisinin seçilmesinde önemli faktörlerden biridir.

Merkez Falke servisi çağrı merkezi insan gücü ve teknolojinin birbirine entegre olduğu bir birimdir.Müşteri memnuniyeti adına ve kısa sürede arıza çözümleri üretmek için sunduğumuz tüm Lynx servis hizmetlerinin odak noktası çağrı merkezimizdir.

Lynx servisi çağrı merkezimizde hem müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır. Müşterilerimizin aldığı Lynx servis giderlerini kontrol altında tutarak Lynx kullanıcısı için etkili ve ekonomik arıza çözümleri sunabilmekteyiz.

Merkez Falke servisi tüm Ankara ili genelinde Lynx bakım onarım hizmetleri verilmektedir. En uzak nokta için 2 saat olarak belirlemesi çok hızlı bir şekilde Lynx kullanıcısının cihazında bulunan arızaları çözmesinin arkasındaki temel unsur etkin çağrı merkezi yönetimimizdir.

0312 446 47 06 telefon numarasını aradığınızda size cevap veren bilgili ve deneyimli Lynx servisi personeli arıza kaydını almaktadır. Arıza giderilmesi ve onarım sonrası destek hizmetlerinin tamamına ait bir süreci eksiksiz ve hatasız olarak yönetebilmektedir.

Lynx çağrı merkezimizin temel dinamikleri nelerdir?

Bir Falke kullanıcısı çağrı merkezine arıza bildirimini iletebilirsiniz. Arıza sorununun en kısa zamanda çözülmesi temel amaçtır.Müşteriyi saatlerce veya günlerce bekletmeden sorunun çözümü için seferberiz. Merkez Lynx servisi, sunduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerinde Lynx müşterisinin saatler ve günler sürebilen servis bekleme sürelerini ortadan kaldırmaktadır. Daha hızlı, daha güvenli, çağdaş ve ekonomik arıza çözümleri üretebilmek için sürekli olarak Lynx çağrı merkezini geliştirmektedir.

Lynx Telefon Destek:

Cihazda bulunan arıza için telefon desteği, kendi başına çözme yardımı; Lynx servisi çağrı merkezi sadece Lynx müşterilerinin cihazlarına ait arızaların çözümünde servis çağırmak için değildir. Aynı zamanda Lynx kullanıcılarına cihazlarında yaşadıkları sorunları engelleme ve cihaz kullanım bilgilerini aktarma görevini üstlenmiş bulunmaktadır.

Lynx Arıza Tespiti: Telefon desteği ile çözülemeyen Lynx arızaları için, müşteriden alınan arıza belirti ve bulguları ile arızanın oluşum sebebi ile ilgili tespitleri ortaya koyarak harekete geçmek

Lynx Arıza Çözüm: Arıza tespiti sonucunda onarım bilgileri ve değişecek Lynx yedek parçalar hakkında bilgi aktarmak.

Lynx arıza çözüm fiyat İlişkisi: Arıza tespiti sonucunda onarım bilgileri ve değişecek Lynx yedek parçalar hakkında bilgi aktarmak. Lynx cihazlarda (Kombi, klima, hidrofor vs) bulunan arızanın giderilmesi hususunda ve Lynx  servis ücretleri hakkında açık ve net bilgiler ile müşterinin aydınlatılması.. Sonradan hesapta olmayan ücret ve kötü süprizlerin önlenmesi.

Lynx Zaman: Müşteri adres ve bilgilerinin eksiksiz alınarak,onarım için mobil Falke aracının yönlendirilmesi ve kısa sürede müşteri adresine ulaşım..

Lynx Sonuç: Bakım ve onarım hizmeti verilen müşteri aranılarak onarımı tamamlanan baymak kombi, klima hakkında çalışma bilgisinin ve normal sonuçlarının kontrol edilmesi.

Acil Lynx Servisi: 7 gün 24 saat servis anlayışı Ankara ilçelerinin tümü için geçerlidir. Resmi ve dini bayram günleri dahil olmak üzere mesai saatleri içinde veya dışında her zaman hazır durumdadır. Lynx kombinizde acil olarak çözülmesi gereken ve beklemeye tahammülünüz olmadığı zamanlarda kombiniz için acil onarım talebiniz 0312 446 47 06 çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Çağrı merkezimiz Lynx kullanıcıları için sürekli ve devamlı olarak en yüksek kalite ve standartlarda çözüm üretmektedir.

Lynx çağrı merkezine ileteceğiniz arıza bildirimlerinde Ankara ilinde en uzak mesafe için bekleme süreniz sadece iki saat ile sınırlıdır. Günlerce beklemeden servis hizmeti alabilmek ve onarım için randevu verilen tarih ve saat’te arızanın sorunsuzca çözülebilmesi için merkez Lynx çağrı merkezi 0312 446 47 06 hizmetinizdedir. Bekletmeyen Lynx servisi.